درباره پرشین‌تولز

با پرشین تولز آشنا شوید

درباره پرشین‌تولز

پرشین تولز به عنوان یک مجموعه پیشرو در راه اندازی سرویسهای مرتبط با اینترنت به زبان فارسی، ضمن بهره گیری از فن آوری روز و با تکیه بر تجربه و تخصص تیم فنی خود، مفتخر به ارایه طیف وسیعی از خدمات اینترنتی است و با هدف توسعه این سرویس ها و به روز رسانی علمی آنها با شتاب بالایی به سمت آینده گام بر می دارد.

میزبانی وب، ثبت دومین و خدمات جانبی، از فعالیتهای اصلی آن است که با ارایه خدمات 24 ساعته فنی به چندین هزار وب سایت فارسی به عنوان یک کارنامه موفق، پرشین تولز را در لیست برترین ارایه کنندگان خدمات میزبانی (هاستینگ) در ایران قرار داده است. میزبانی علمی، پشتیبانی فنی، انتخاب بهترین دیتاسنتر ها با بستر مخابراتی بسیار قوی و بهره گیری از فن آوری روز دنیا در این زمینه، رمز موفقیت در این فعالیت بوده است.

برنامه نویسی و طراحی وب با رعایت آخرین استانداردهای وب، راه اندازی و اجرای بزرگترین وب سایتهای پویا با موضوعات تجاری، خبری یا عمومی با بهره گیری از متخصصین مجرب این علم، پرشین تولز را در رده یکی از موفق ترین تیمهای طراح وب قرار داده است. گروه ها و شرکتهای بزرگ داخلی و بین المللی با توجه به مهارتها و کارنامه موفق به پرشین تولز مراجعه می کنند که نتیجه آن یک لیست بلند بالا از تجربه های موفق است. راه اندازی و توسعه وب سایتهای شرکتهای سامسونگ (Samsung) ، کانن (Canon) ، لیکومولی ،‌ فرش مشهد ، فرش ستاره کویر یزد ، سینره ، گلدیس کاشی ، دراژه ، سام سرویس ، نیکوتن پوش و صدها شرکت داخلی دیگر، همچنین اجرا و نگهداری انجمنهای نقاشان ، تصویرگران ، مهندسین ساختمان ، خانه هنرمندان ایران ، بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای ، دفتر تبلیغات وزارت ارشاد و … نتیجه این تلاش و تخصص است.

ارایه راهکارهای شبکه و پیاده سازی علمی بسترهای اینترنتی از دیگر فعالیتهای پرشین تولز است. تجربه موفق راه اندازی ده ها کنفرانس و همایش آنلاین به صورت صوتی و تصویری، تجهیز اینترنتی بزرگترین مجموعه های صنعتی و اداری کشور زمینه ساز معرفی سرویس های متنوع در زمینه شبکه و اینترنت توسط پرشین تولز شده است. همچنین ارایه خدمات مشاوره ای متخصصین مجرب شبکه به عنوان یکی از فعالیتهای اصلی این مجموعه می باشد.

به منظور بالابردن سطح دانش عمومی و فنی کاربران فارسی زبان اینترنت، پرشین تولز با راه اندازی انجمنهای گفتگو، محلی برای بحث و تبادل نظر دوستانه بین کاربران ایجاد کرده است. در حال حاضر بیش از دویست و شصت هزار نفر در این انجمن عضو هستند و تا کنون نزدیک به ده میلیون مطلب منتشر کرده اند. انجمنهای گفتگوی پرشین تولز یکی از بزرگترین مراجع پاسخ به سوالات فنی کاربران اینترنتی به شمار می رود.

پرشین تولز فعالیت خود را از سال 1380 شروع کرد و موفقیت چشمگیر امروز نتیجه تلاش شبانه روزی این مجموعه بوده است و با اهداف بلندی که برای آینده خود در نظر دارد، اعتلای ایران و زبان فارسی در اینترنت را سرلوحه کار خود قرار می دهد.