طراحی یک وب سایت برای مشاور املاک ریزه کاری های خاصی را می طلبد. در ضمن سادگی و زیبایی ظاهری که باید به بازدیدکننده وب سایت فضایی آرام و راحت را القا کند تا بازدیدکننده برای پیدا کردن محل سکونت و یا کار مناسب این وب سایت را انتخاب نماید ، باید از نظر فنی نیز طوری طراحی شود که کلیه امکانات یک سیستم فایلینگ را داشته باشد.
بخش اصلی این وب سایت بخش خرید و یا اجاره ملک است. این بخش دقیقا مطابق سیستم های فایلینگ موجود در ایران طراحی شده اند فیلدهای مناسب نظیر متراژ ، تعداد اتاق خواب ، تعداد طبقات ، سیستم گرمایش و سرمایش ، سیستم آشپزخانه ، سرویس ها و …. به همراه عکسی از ملک مورد نظر تماما این امکان را به مشتری می دهد تا به راحتی ملک مورد نظر خود را جستجو و پیدا کند.
ضمنا به مدیر سایت این امکان را داده است که سیستم وب سایت را به یکی از سیستم های فایلینگ ایران متصل نماید و هر روز به صورت مرتب و اتوماتیک اطلاعات مربوط به املاک جدید را از سیستم مرکزی دریافت و در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. بدین ترتیب اطلاعات موجود در وب سایت همواره به روز می باشند و هر روز پربارتر از روز قبل در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
بخش اکازیون به مشتریان ملک هایی که مدیریت آژانس به عنوان املاک برگزیده انتخاب نموده اند را به همراه تصویری از این املاک نشان می دهد. و در قسمت سفارش ملک خاص بازدیدکننده می تواند شرایط ملک خاصی را که دنبال آن می گردد برای مدیر سایت ارسال نماید تا کارشناسان آلیتا در کوتاه ترین زمان ممکن ملک مورد نظر را پیدا نمایند و با مشتری تماس حاصل نمایند.

امکانات
 • ادیتور wysiwyg دوزبانه
  این ویرایشگر در تمام بخش هایی که امکان نوشتن متن وجود دارد ، موجود است. این ادیتور مشابه نرم افزار Microsoft word عمل می کند.کاربر می توانند از طریق ادیتور نحوه نمایش متن در وب سایت را تعیین نماید .امکان تغییر سایز و رنگ فونت متن فراهم خواهد بود.همچنین مدیر وب سایت قادر خواهد بود از طریق این ادیتور در بین پاراگراف های هر متن تصویر قرار دهد.مزیت دیگر این ادیتور امکان اصلاح Html صفحه است که برای کاربران حرفه ای نیز قابل استفاده خواهد بود.
 • مدیریت زبان ها و لغات
  وب سایت ها از ابتدا به زبان یا زبان هایی که مدیر وب سایت می خواهد ایجاد می شوند.در صورتی که مدیر مایل به افزودن زبان دیگری به وب سایت باشد سیستم زبان ها این امکان را فراهم می سازد. سیستم لغات شامل کلیه لغات موجود در وب سایت خواهد بود.هر لغت در وب سایت یک کلید و یک مقدار دارد ، مدیر وب سایت قادر خواهد بود مقادیر هر لغت را به دلخواه تغییر دهد و برای هر کلید به تعداد زبان های موجود در وب سایت مقدار تعیین نماید.
 • مدیریت صفحات ثابت
  این سیستم مکمل سیستم منوی درختی است . هر صفحه ثابت شامل عنوان ، آدرس اینترنتی (جهت نمایش در URL) متن و تصویر خواهد بود.پس از ایجاد هر صفحه ثابت در لیست صفحات برای هر صفحه یک لینک نمایش داده می شود که بر اساس آدرس اینترنتی وارد شده در صفحه ایجاد شده است.می توان این لینک را جهت نمایش در منوی درختی قرار داد.
تکنولوژی
 • HTML-CSS
  اجرای صفحات مطابق استانداردهای HTML و CSS
 • MySql
  استفاده از دیتابیس MySQL 5.x
 • PHP
  برنامه نویسی به زبان php 5.x

بیشتر با پرشین‌تولز

درباره توسعه وب، سرویسهای اینترنتی، تکنولوژی و فناوری بیشتر بدانیم