آژانس عکس میراث به عنوان فعال ترین آژانس عکس، در این سایت به نمایش گذاشتن عکسهای گرفته شده توسط عکاسان آژانس خود می پردازد.
تصاویر در گالری های مربوط تقسیم بندی شده است همچنین امکان مشاهده تصاویر هر عکاس به صورت مجزا وجود دارد، برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز از تصاویر، به صورت خودکار بر روی آنها نام آژانس نوشته می شود ( Watermarking System ) .
سیستم جستجوی پیشرفته سایت امکان جستجو به صورت منطقی ( And , OR ) ، جستجو روی تصاویر عکاسی مشخص، جستجو در بازه زمانی معین و یا ترکیب تمامی این موارد را فراهم می کند
با توجه به بین المللی بودن این سایت، در قسمت مدیریت سایت امکان افزودن زبان به تعداد دلخواه وجود دارد، که بعد از فعال شدن آن به صورت خودکار صفحات زبان جدید ساخته می شود.
با استفاده از سیستمی هوشمند، قسمتی برای پیدا کردن تصاویر مرتبط ( Related Photo ) وجود دارد که با استفاده از آن کاربر به سادگی تصاویر مرتبط با علایق خود را پیدا می کند.
با توجه به گستردگی سایت، امکانی در نظر گرفته شده است که کاربران بتوانند عکس های مورد نظر خود را علامت گذاری کنند و آنها را به صورت مجزا مشاهده کنند ( Light Box )
در صورتی که کاربری مایل به خرید عکسی باشد، می تواند به سادگی از سبد خرید سایت استفاده کند ، پس از انتخاب تصاویر و پایان خرید، برای انجام کار های اجرایی، اطلاعات به صورت خودکار در اختیار مدیر سایت قرار می گیرد .

امکانات
    تکنولوژی

      بیشتر با پرشین‌تولز

      درباره توسعه وب، سرویسهای اینترنتی، تکنولوژی و فناوری بیشتر بدانیم