میزبانی وب لینوکس و ویندوز

سرویسهای متنوع هاستینگ با امکانات فراوان برای برنامه نویسی و طراحی وب سایت

با ما تماس بگیرید

میزبانی وب

میزبانی وب بر روی سرورهای قدرتمند لینوکس و ویندوز ، در ایران و خارج از ایران

ارائه امکانات متنوع برای برنامه نویسان وب، شامل زبانهای مختلف برنامه نویسی لینوکسی و ویندوزی، ورژنهای مختلف php و asp.net و دیتابیسهای mysql و mssql در پلانهای میزبانی پرشین تولز پیش بینی شده اند. کنترل پنلهای قدرتمند plesk و cPanel توانایی بسیاری برای مدیریت فایلها و دیتابیس فراهم می کنند. برای جزئیات بیشتر با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود یکی از سرورهای زیر را انتخاب کنید.

راهکارهای دیگر

اگر نیاز وب سایت شما بیشتر از سرویسهای اشتراکی است بهتر است سرورهای اختصاصی را بررسی کنید.

سرور های مجازی

کسب و کارهایی که نیاز به منابع بیشتری برای نمایش فعالیتها و امکانات سایت خود دارند، با در حال توسعه یک پروژه بزرگ هستند و ترجیح می دهند مستقل از بقیه وب سایتها از منابع سرور استفاده کنند، بهتر است از سرورهای اختصاصی مجازی انتخاب کنند. سرورهای مجازی به عنوان یک مدل کوچک از یک سرور اختصاصی قدرتمند، سرعت پردازش بالایی به شما ارائه می کنند.

سرور های اختصاصی

به وب سایتهای بزرگ و پر مخاطب که نیاز به منابع سخت افزاری زیادی دارند، سرورهای اختصاصی پیشنهاد می شود. با بهره گیری از بستر های مطمئن مخابراتی دیتاسنتر های خارجی و سرعت بالای دسترسی به دیتاسنترهای داخلی ، پرشین تولز خدمات متنوعی در زمینه سرور اختصاصی شامل تنوع سخت افزار ، دیسکهای پرسرعت، پردازنده های جدید ارایه می کند.

بیشتر با پرشین‌تولز

درباره توسعه وب، سرویسهای اینترنتی، تکنولوژی و فناوری بیشتر بدانیم