با توجه به این که یوتیوب، حجم اینترنت زیادی از شما می‌گیرد، ذخیره کردن ویدیوهای آن با اینترنت خانگی و تماشای این ویدیوها در بیرون از خانه به جای تماشای آنلاین و صرف حجم اینترنت موبایل، راهکار به صرفه‌تری خواهد بود.

کاربران آیفون، عموما در دانلود از سایت‌هایی مثل یوتیوب مشکل داشته و یوتیوب پریمیوم که امکان دانلود را در اختیارتان می‌گذارد نیز پولی است. پس بد نیست راهکار ما در این نوشته برای دانلود از یوتیوب روی آیفون را ببینید و اگر شما هم راهکار مناسبی می‌شناسید، آن را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.

برنامه Documents

شما توسط برنامه Documents به راحتی میتوانید ویدیوهای مورد نظر خود را در یوتیوب دانلود کنید. برای این کار ابتدا Documents را دانلود و نصب کنید. بعد از اتمام نصب برنامه Documents، یوتیوب را باز کنید و ویدیو مورد نظر خود را پیدا کنید. در پایین ویدیو چند گزینه وجود دارد از بین گزینه ها Share را انتخاب کنید.

از بین گزینه های باز شده روی Copy link ضربه بزنید تا لینک ویدیو کپی شود.

پس از اینکه لینک کپی شد برنامه Documents را باز کنید. روی نماد مرورگر در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید. سایت X2Download یا سایت های مشابه که برای دانلود ویدیو از یوتیوب هستند را باز کنید. لینک ویدیو را در محل مشخص آن وارد کنید. روی Get link video ضربه بزنید تا سایت لینک دانلود ویدیو را به شما نشان دهد. حالا میتوانید لینک را بردارید و ویدیو خود را دانلود کنید. اگر بخواهید میتوانید قبل از دانلود ویدیو نام و محل ذخیره سازی آن را تغییر دهید.

برنامه iDonwloder

در حال حاضر بهترین برنامه برای دانلود ویدیو از یوتیوب برنامه iDonwloder است. این برنامه قابلیت این را دارد که به صورت همزمان چند فایل را دانلود کند. اگر بدلیل مشکل ضعیف بودن اینترنت و یا تمام شدن آن مجبور به متوقف کردن دانلود بودید میتوانید دانلود را متوقف کنید و در زمان دیگر دانلود را از سرگیری کنید. همچنین این برنامه دارای پلیر است که میتوانید ویدیو های دانلود شده خود را ببینید و دیگر نیازی به برنامه پخش کننده ویدیو دیگری ندارید.

برنامه TubeMate

TubeMate برنامه ای برای دانلود فیلم از یوتیوب است که میتوانید برای گوشی آیفون خود از آن استفاده کنید. بعد از دانلود و نصب برنامه TubeMate در گوشی آیفون خود کافیست ویدیو یوتیوب را پیدا کرده و لینک ویدیو را وارد برنامه کنید تا آن را تبدیل به لینک قابل دانلود کند.

برنامه +Video Saver PRO

همچنین شما میتوانید از +Video Saver PRO برای دانلود ویدیو از یوتیوب استفاده کنید. +Video Saver PRO سرعت بالایی در دانلود ویدیو از یوتیوب دارد. برای دانلود فیلم از یوتیوب با استفاده از +Video Saver PRO باید لینک ویدیو خود را که از یوتیوب کپی کرده اید وارد برنامه کنید و دانلود را شروع کنید.

برنامه Acethinker

یکی دیگر از برنامه هایی که میتوانید برای دانلود فیلم از یوتیوب در آیفون از آن استفاده کنید سرویس آنلاین Free Online Video Downloader Acethinker است. این سرویس دانلود ویدئو از یوتیوب در آیفون رابط کاربری آسانی دارد یعنی شما به راحتی میتوانید از برنامه YTD استفاده کنید. بعد از دانلود فیلم اگر نیاز دارید که ویدیو را برش بزنید با YTD میتوانید این کار را انجام دهید.

برنامه Total files

Total files یک برنامه دانلودر و فایل منیجر برای آیفون است که شما میتوانید آن را روی گوشی آیفون خود دانلود و نصب کنید و ویدیو های یوتیوب را دانلود کنید. تب Downloads در این برنامه یکسری اطلاعات مانند سرعت دانلود، حجم دانلود شده، حجم فیلم را در اختیار شما میگذارد.

برنامه Cloud Video Player Pro

برنامه Cloud Video Player Pro به کاربران آیفون اجازه میدهد تا ویدیو های مورد نظر خود را از یوتیوب دانلود کنند. همچنین این برنامه قابلیت رمز گذاری روی ویدیو را دارد تا شخص دیگری به ویدیو شما دسترسی نداشته باشد.

استفاده از ابزارهای آنلاین

اگر شما دوست نداشته باشید که برای دانلود ویدیو از یوتیوب در آیفون از برنامه ها استفاده کنید می توانید از سایت های دانلود فیلم از یوتیوب استفاده کنید. این ابزارها آنلاین هستند و نیازی به نصب ندارند در نتیجه شما راحت تر میتوانید به کمک آن ها فیلم های خود را دانلود کنید. بالاتر سایت X2Download را معرفی کردیم که به وسیله این سایت میتوانید ویدیو های خود را از یوتیوب دانلود کنید چند سایت دیگر برای این کار شامل Savefrom، Download4، ۸downloader میشوند که به دلخواه خود میتوانید یکی از این سایت ها را انتخاب کنید. برای دانلود ویدیو از یوتیوب در آیفون با استفاده از سایت های آنلاین کافیست لینک ویدیو یوتیوب را درون این سایت ها Paste کنید تا لینک دانلود را در اختیار شما قرار بدهند.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *