داشتن تعداد فالوور بالا در اینستاگرام مهم ترین فاکتور برای کسانی است، که می‌خواهند کسب و کار خود را در این پلتفرم توسعه داده و اهداف تجاری خود را فضای مجازی رشد دهند. این اهداف می تواند فروش محصولات و یا خدمات در اینستاگرام، افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران اینستاگرام به جهت برندینگ در این پلتفرم و یا هدایت این افراد به سمت وب سایت به منظور افزایش ترافیک وب سایت باشد.

دیجی فالوور یکی از وب‌سایت‌هایی است، که به شما کمک می‌کند تا خرید فالوور 100 درصد واقعی بیشتری را به روشی طبیعی‌ تر به دست آورید. این وب سایت از طریق انجام تعاملات خاص با پروفایل‌های واقعی که به کسب و کار یا برند شما علاقه دارند، فالوورهای شما را افزایش می دهند.

دیجی فالوور با افزایش تعاملاتی مانند لایک، کامنت و ویو پست های شما، همچنین با فالو کردن افراد، میزان نرخ تعامل یک پیج را افزایش می دهد؛ که این کار باعث می شود پروفایل مربوطه در معرض دید کاربران بیشتری در سطح اینستاگرام قرار گیرد، در نتیجه امکان به دست آوردن سریع فالوورهای بیشتر را به آن می دهد. بنابراین با اطمینان می توان گفت دیجی فالوور یکی از بهترین وب‌سایت‌ها برای جذب فالوور اینستاگرام می باشد،  که با ارائه فالوورهای فعال و افزایش  میزان نرخ تعامل، موجبات رشد اکانت شما را فراهم می کند.

در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم چه ویژگی هایی سبب شده است که دیجی فالوور انتخاب برتر افراد مشهور در اینستاگرام باشد؛ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های دیجی فالوور بهترین وب سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام

در حال حاضر وب سایت های زیادی در زمینه ارائه خدمات اینستاگرام فعالیت می کنند. یکی از چالش هایی که این روزها کاربران برای خرید فالوور با آن مواجه هستند انتخاب یک سایت خوب برای افزایش فالوور دراینستاگرام می باشد.  منابع مختلفی برای خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد؛ از وب سایت ها گرفته تا کانال هایی در شبکه های اجتماعی دیگر که می توان از طریق آنها برای خرید فالوور اقدام کرد.

به دلیل مسائل امنیتی توصیه می کنیم از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به خرید فالوور نکنید؛ بهترین گزینه برای خرید فالوور سایت های معتبری هستند که در این زمینه فعالیت دارند. در ادامه این مقاله به ویژگی هایی که دیجی فالوور را به یک سایت خرید فالوور خوب تبدیل کرده است، اشاره می کنیم.

تحویل سریع و فوری

کاربرانی که از خدمات آنلاین استفاده می کنند و هزینه آن را به طور آنلاین پرداخت می کنند، انتظار دارند خدمات یا محصولات خریداری شده را در اسرع وقت دریافت کنند. تحویل فوری فالوور های خریداری شده، یکی از مهمترین موارد برای کاربران و یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین سایت برای خرید فالوور اینستاگرام می باشد.

از عمده مزیت های دیجی فالوور این است که ضمن اینکه می تواند  محصولات خود را به موقع ارائه دهد و در عین حال روند رشد لایک و فالوور پیج شما را طبیعی نگه می دارد. توجه کنید اگر یک پیجی، طی یک روز ناگهان صدها فالوور بیشتر از دیروز داشته باشد بسیار مشکوک به نظر می رسد. خدماتی که دیجی فالوور در اختیار شما می گذارد نوعی تقلید از ترافیک ارگانیک و در عین حال جهت تشویق رشد طبیعی پیج شما طراحی شده اند. وقتی دیگران به هنگام بازدید از یک پیج، تعداد فالوورهای آن را زیاد ببینند،  احتمالاً آن را بررسی کرده و در وصورت علاقه مند شدن به پست های پیج آن را دنبال خواهند کرد. در واقع می توان گفت تعداد فالوور بالا و تولید محتوای با کیفیت همان چیزی است که منجر به پیشرفت ارگانیک یک پیج می‌شود.

بدون نیاز به فالو کردن (فالووینگ)

یکی از مهم ترین نکاتی که شاید کمتر جایی به آن اشاره  شده است، موضوع عدم فالو کردن متقابل اکانت ها می باشد. شما می خواهید برای پیج خود فالوور جمع کنید و به دنبال فالوور کردن افراد در اینستاگرام نیستید. در حالیه برخی از برندها افزایش فالوور واقعی را به صورت ارسال درخواست  فالو کردن به اکانت ها انجام می دهند؛ به این صورت که اکانت های مرتبط با کسب و کار شما را شناسایی کرده و برای آن ها درخواست فالو ارسال می کنند. در این حالت شما بایستی یک نفر را مسئول آنفالو کردن این پیج ها نمائید، تا به محض قبول کردن درخواست شما، آن ها را آنفالو کنید. این کار علاوه بر زمان بر بودن، ممکن است با از دست دادن جمعی از فالوورهای به دست آمده از این راه نیز مواجه شوید. در حالیکه دیجی فالوور خدمات افزایش فالوور واقعی خود را بدون نیاز به فالووینگ پیج ها در اختیار شما می گذارد.  بنابراین، بهتر است قبل از تصمیم گیری و اقدام برای خرید محصول، تمام جزئیات را بررسی کنید؛ عدم نیاز به دنبال کردن دیگران باعث صرفه جویی در وقت و انرژی بیشتر برای کارهای دیگر می شود.

قیمت مناسب و معقول

یکی دیگر از مهم ترین عوامل در تعیین بهترین وب سایت برای خرید فالوور در اینستاگرام ، قیمت مناسب محصولات یا خدمات آن سایت می باشد. به هنگام خرید فالوور با توجه به تنوع سطح خدمات، بطور کامل قیمت ها را بررسی کنید؛ زیرا اگر نوع فالوورها متفاوت باشد قطعا قیمت ها یکسان نخواهد بود.

برخی از سایت های خرید فالوور اینستاگرام خدمات خود را با قیمت بسیار پایین ارائه می کنند. در نگاه اول، این ممکن است یک مزیت بزرگ به نظر برسد؛ اما مطمئن باشید قیمت های پایین تر منجر به کیفیت پایین تر خدمات می شود. دیجی فالوور سعی دارد خدمات اینستاگرامی از قبیل فالوور، لایک و ویو را با قیمت مناسب و معقول و در عین حال با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

کیفیت  خدمات و ایمن بودن وب سایت

برای بسیاری از کاربران اینستاگرام به هنگام خرید فالوور و یا دیگر خدمات، اولین فاکتور در انتخاب بهترین سایت خرید فالوور، قیمت است. اما اگر به کیفیت خدماتی که یک وب سایت ارائه می کند، توجه نکنید، مطمئنا سرمایه خود را برای خرید فالوور و یا لایک و … هدر خواهید داد. پس از اقدام به خرید هر گونه خدمات اینستاگرامی به نکات زیر توجه کنید:

فالوورهای خریداری شده فیک هستند و یا واقعی؟

اکانت ها دارای اطلاعاتی مانند شماره تلفن یا ایمیل  هستند؟

نرخ ریزش فالوور چقدر خواهد بود؟

یا بازه زمانی حفظ فالوور های خریداری شده

آیا سایت مورد نظر قابل اعتماد و ایمن می باشد؟

از آنجایی که تمامی مراحل خرید فالوور اینستاگرام از وب سایت ها به صورت مجازی انجام می گیرد، اطمینان از ایمن بودن سایت فروشنده قبل از خرید ضروری است.

پشتیبانی خوب

در هر فروشی ممکن است مشکلات پیش بینی نشده ای رخ دهد؛ این مسائل غیرمنتظره به  خصوص زمانی که فرآیند خرید غیر حضوری باشد، بیشتر اتفاق میافتد.

گروه پشتیبانی دیجی فالوور به عنوان یکی از بهترین سایت ها برای خرید فالوور اینستاگرام، به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات کاربران و مشتریان شان هستند. داشتن یک واحد پشتیبانی آنلاین که همیشه به مشکلات کاربران می پردازد یکی از الزامات سایت های خرید فالوور اینستاگرام است، پس در انتخاب سایت برای خرید فالوور حتما به وجود واحد پشتیبانی توجه کنید!

راهنمای کاربران را برای بهبود پیج شان

مواردی که تا کنون به آن اشاره کردیم، موارد ضروری است که سایت های خرید فالوور اینستاگرام باید انجام دهند تا بتوانند مشتریان خود را راضی نگه دارند. اما در مواردی دیده شده است که کاربران اینستاگرام ممکن است پس از خرید فالوورهای خود را ندانند چگونه آنها را مدیریت کنند و یا چگونه از آنها برای بهبود صفحه اینستاگرامی شان استفاده کنند.

راهنمایی کردن کاربران پس از خرید فالوور، یکی از بزرگترین مزیت های وب سایت دیجی فالوور می باشد. این وب سایت با ارائه این سرویس در کنار سایر امکانات لازم، توانسته است توجه مخاطبان زیادی از جمله افراد مشهور را  به خود جلب نماید.

حرف آخر

بنابه ویژگی های گفته شده با اطمینان می توان گفت که دیجی فالوور بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام است. دیجی فالوور از تکنیک های اتوماسیون بازاریابی برای فالو کردن حساب های مرتبط و علاقه مند به کسب و کارتان استفاده می کند، بنابراین بسیاری از این کاربران اینستاگرام  مشتاقانه پیج شما را دنبال می کنند.  بهترین نکته در مورد این روش این است که فالوورهای شما انسان های واقعی علاقه مند به محتوا، محصولات یا خدمات شما خواهند بود، بنابراین می توانند با به اشتراک گذاشتن محتوای شما با دیگران در شبکه اجتماعی به وایرال شدن پست های شما در سطح اینستاگرام کمک کنند.

منبع : https://www.digi-follower.com/

Join the Conversation

3 Comments

  1. دیجی فالور بدترین تجربه خرید اینترنتی من بوده. فالور ارزان به جای فالور ایرانی به من فروخته شد و هیچ پشتیبانی انجام نشد و اصلا رضایت مشتری براشون مهم نیست. وقتی تو سایتشون به صراحت نوشته شده فالور ایرانی از شهرهای ایران هست به من گفته بسته میکس فعال شده و این اشتباه من بوده که قبل خرید با پشتیبانی هماهنگ نکردم بسته میکس بهتری برای من فعال شه. دقت کنید بسته میکس نه فالور کاملا ایرانی. لطفاً برای خریداتون از این سایت دقت بیشتری کنید.

  2. نمیدونم کی خرید کردی ولی الان بهترین کیفیت فالوور رو دیجی فالوور داره خواستی یه تست بکن

  3. بله درسته شاید شما یه جایی اشتباه کردی ولی من همیشه از این سایت خرید کردم بهترین سایتی هست که میشناسم

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *